Konst Grafik
1240439
Maurice Estève
(Frankrike, 1904-2001)
Maurice estÈve, färglitografi, numrerad 171/200 och signerad.

MAURICE ESTÈVE, färglitografi, numrerad 171/200 och signerad

Dagmått 44,5x55,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

1 500
143
161
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
2 jul 21:16
1 500 SEK
27 jun 7:27
1 000 SEK
24 jun 17:43
500 SEK