Möbler Bord
1240456
SLAGBORD, 17/1800-tal
Slagbord, 17/1800-tal.
Slagbord, 17/1800-tal.
Slagbord, 17/1800-tal.
Slagbord, 17/1800-tal.

Bord av furu med dubbla slag och enkelgrindar. Oval form. Längd 203, bredd 127, höjd 78 cm.

Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Kompletterad. Synliga skarvar.

Slutpris
3 600
344
386
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
2 jul 11:29
3 600 SEK
2 jul 11:29
3 400 SEK
2 jul 11:19
3 200 SEK
2 jul 11:19
3 000 SEK
29 jun 21:25
2 800 SEK