Möbler Bord
1240456
SLAGBORD, 17/1800-tal
Slagbord, 17/1800-tal.
Slagbord, 17/1800-tal.
Slagbord, 17/1800-tal.
Slagbord, 17/1800-tal.

Bord av furu med dubbla slag och enkelgrindar. Oval form. Längd 203, bredd 127, höjd 78 cm.

Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Kompletterad. Synliga skarvar.

Utropspris
3 000 SEK