Belysning Taklampor
1240648
TAKLAMPA, art deco, 1920/30-tal.
Taklampa, art deco, 1920/30-tal.

Stomme av vitmetall. slipade glasprismor. Diameter 65, höjd 79 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H34

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 8 timmar
1 800
175
208
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
3 aug 21:18
1 800 SEK
1 aug 21:15
1 200 SEK