Konst Modern svensk konst
1241108
Sven-Göran Svensson G:son
(Sverige, Född 1943)
Sven-gÖran svensson g:son, olja på duk, signerad.

SVEN-GÖRAN SVENSSON G:SON, olja på duk, signerad.

61x90 cm.

Färgbortfall. Retuscher.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK