Konst Grafik
1241117
Le Corbusier, efter
(Frankrike, 1887-1965)
Le corbusier, (efter), färglitografi. signerad i trycket.

LE CORBUSIER, (efter), färglitografi. Signerad i trycket.

"Femme à la main levée". Bladstorlek ca 108,5 x 67,5 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
8 000 SEK