Smycken Örhängen
1241549
ÖRHÄNGEN, 14K guld. Importstämplade A Tillander, Helsingfors 1992.
ÖrhÄngen, 14k guld. importstämplade a tillander, helsingfors 1992.

Höjd 16 mm. Bredd 4 mm.
Vikt 3,9 g.

Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
320
3 298
379
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
5 aug 20:28
320 EUR
5 aug 20:28
320 EUR
5 aug 20:27
300 EUR
5 aug 20:27
280 EUR
5 aug 20:26
260 EUR