1241658
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, weekendbag, "keepall 55 epi".

LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 55 Epi".

Weekendbag i blått epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Dubbeldragkedja. Lås utan nyckel. Utvändigt en ficka. Märkt med "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (1986). Längd 57 cm, höjd 30 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 600
447
532
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
26 jul 20:06
4 600 SEK
26 jul 20:06
4 500 SEK
26 jul 20:06
4 400 SEK
26 jul 20:06
4 200 SEK
25 jul 10:00
4 000 SEK