1241705
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, "petit noé".

LOUIS VUITTON, väska, "Petit Noé"

Monogramcanvas med ljusterbar axelrem och detaljer i skinn. Invändigt fodrad. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france. Ca 26 x 24 x 18 cm.

Slitage. Torrsprickor. Skador på kant.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 3 timmar
2 005
195
230
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 205 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
8 aug 7:29
2 005 SEK
7 aug 22:26
1 700 SEK
7 aug 21:28
1 600 SEK
7 aug 21:27
1 500 SEK