UPPSATSSKÅLAR, två st, alabaster

Höjder ca 15 - 24 cm. Diameter ca 20 - 26 cm.

Skador. Nagg. Lagade.

Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13