Konst Klassisk svensk konst
1241937
Carl Brandt
(Sverige, 1871-1930)
Carl brandt, olja på duk, signerad.

CARL BRANDT, olja på duk, signerad.

Röd byggnad i viterlandskap. 59 x 94 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T205
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 200
401
451
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 jul 19:43
4 200 SEK
3 jul 19:42
4 000 SEK
3 jul 19:42
4 000 SEK
29 jun 18:42
3 000 SEK
29 jun 15:39
800 SEK