Konst Grafik
1242132
Eerik Haamer
(Estland, 1908-1994)
Eerik haamer, litografi, signerad, numrerad 151/300.

EERIK HAAMER, litografi, signerad, numrerad 151/300.

Skidåkare, bildstorlek 40.5 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T29
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
390
4 083
438
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
2 jul 18:45
390 EUR
2 jul 17:46
370 EUR
2 jul 17:46
350 EUR
2 jul 17:46
340 EUR
2 jul 17:45
320 EUR