Militaria Vapen
1242152
FASKINKNIV, tysk, 1800-talets mitt.
Faskinkniv, tysk, 1800-talets mitt.

Klinga med sågtandad rygg. Fäste av mässing. Längd 75 cm.

Smärre slitage. Rostangrepp.

Övrigt

Säljs på uppdrag av Kronofogdemyndigheten.

Utropspris
3 000 SEK