ANDRÉ DE DIENES, efter fotografi/fine art print, stämpelsignerat av sterbhuset 141/200 och daterad 2006 a tergo.

Marilyn Monroe, bilden tagen 1953. Bladstorlek 40,5x51 cm. Certifikat medföljer.

Oramad.

Proveniens

One West Publishing.

Utropspris
5 000 SEK