Diverse Övrigt
1242340
KÄPPAR, 8 stycken (6 med silverdetaljer), 1900-talets första hälft.
KÄppar, 8 stycken (6 med silverdetaljer), 1900-talets första hälft.

En del med gåvogravyr. Längd 81-91 cm.

En del saknar skoning nertill. Slitage, sprickor, bucklor. Silver med bristningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar
1 600
155
184
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
9 aug 22:55
1 600 SEK