Möbler Bord
1242470
SOFFBORD, 1970/80-tal.
Soffbord, 1970/80-tal.
Soffbord, 1970/80-tal.
Soffbord, 1970/80-tal.

Mässingsstomme med rökfärgad glasskiva. Längd 130, bredd 80, höjd 52 cm.

Slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
2 500 SEK