Möbler Bord
1242950
MATBORD samt STOLAR 4+2, 1900-talets andra hälft.
Matbord samt stolar 4+2, 1900-talets andra hälft.

Teak. Snedställda hörn. Iläggsskiva.
Längd 195 cm. Bredd 108 cm. Höjd ca 75 cm.
Extra skiva, längd 60x105 cm.
Sitthöjd ca 47 cm.
Stolarna inköpta hos Hedbergs i Vinslöv.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Fläckar.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK