Konst Grafik
1242970
Peter Dahl
(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad 240/296.

PETER DAHL, färglitografi, signerad 240/296.

Löparna. Bladstorlek 75 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 jul 12:17
1 800 SEK
3 jul 12:17
1 600 SEK
3 jul 12:13
1 500 SEK
3 jul 12:13
1 400 SEK
2 jul 18:49
1 200 SEK