VAS omgjord till BORDSLAMPA, porslin, Qingdynastin, 1800-tal.

Dekor i famille rosefärger, med motiv av eleganta kvinnor sittandes vid bord. Total höjd 45 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Avkapad.

Klubbat pris
1 250
112
119
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
30 aug 2020 18:47
1 250 SEK
30 aug 2020 18:31
1 150 SEK
30 aug 2020 18:31
1 088 SEK
30 aug 2020 16:32
750 SEK
30 aug 2020 1:56
700 SEK
30 aug 2020 1:56
700 SEK
29 aug 2020 18:01
650 SEK
29 aug 2020 17:59
600 SEK
29 aug 2020 17:59
600 SEK
27 aug 2020 18:35
550 SEK
26 aug 2020 11:04
500 SEK
24 aug 2020 22:24
300 SEK