SKRIVBORD, Swedish modern 1940-tal.

Fanerad. Front med hyllplan samt svängd skåpdörr. Baksida med låda samt skåpdörr. Längd 130 cm. Djup 66 cm. Höjd 72 cm . Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK