Möbler Bord
1243050
SKRIVBORD, Swedish modern 1940-tal.
Skrivbord, swedish modern 1940-tal.

Fanerad. Front med hyllplan samt svängd skåpdörr. Baksida med låda samt skåpdörr. Längd 130 cm. Djup 66 cm. Höjd 72 cm . Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 jul 21:18
1 800 SEK
1 jul 21:09
1 700 SEK
1 jul 18:48
1 500 SEK
1 jul 7:20
1 100 SEK
30 jun 16:26
1 000 SEK