Konst Grafik
1243087
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, 1991, signerad 144/150.

CARL JOHAN DE GEER, färglitografi, 1991, signerad 144/150.

"Natten". Bladstorlek 60,5 x 46 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK