Konst Grafik
1243196
Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)
YrjÖ edelmann, färglitografi, 1995, signerad 108/175.

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, 1995, signerad 108/175.

"Pink pieces with passepartout". Bladstorlek 60 x 43 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
2 000
191
215
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 jul 17:22
2 000 SEK
2 jul 18:20
1 900 SEK
2 jul 15:16
1 800 SEK
2 jul 13:19
1 500 SEK
1 jul 21:13
1 400 SEK