Möbler Bord
1243302
SIDEBOARD, 1900-talets slut.
Sideboard, 1900-talets slut.
Sideboard, 1900-talets slut.
Sideboard, 1900-talets slut.

Ben i plexiglas, över och underdel med glasskivor. Längd 140 cm. Bredd 35 cm. Höjd 70 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
1 900
181
204
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
2 jul 20:49
1 900 SEK
2 jul 20:11
1 800 SEK
1 jul 20:00
1 700 SEK
28 jun 21:52
1 600 SEK
28 jun 21:51
1 500 SEK