Diverse Övrigt
1243329
VAS, kalksten, 1900-tal.
Vas, kalksten, 1900-tal.
Vas, kalksten, 1900-tal.
Vas, kalksten, 1900-tal.
Vas, kalksten, 1900-tal.
Vas, kalksten, 1900-tal.
Vas, kalksten, 1900-tal.
Vas, kalksten, 1900-tal.

Vas av polerad kalksten. Höjd 41 cm.

Slitage. Nagg.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
2 jul 15:31
1 800 SEK
30 jun 14:23
1 500 SEK
25 jun 11:56
1 111 SEK