Möbler Bord
1243349
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Soffbord, 1900-talets slut.
Soffbord, 1900-talets slut.
Soffbord, 1900-talets slut.

Stomme i travertin. Längd 140 cm. Bredd 80 cm. Höjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fläckar.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
5 800
554
622
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
7 jul 19:31
5 800 SEK
7 jul 19:31
5 600 SEK
7 jul 19:31
5 400 SEK
7 jul 19:30
5 200 SEK
7 jul 19:29
5 000 SEK