Madeleine Pyk – en samling F769

SKRIVBORD, 1930-40-tal

SKRIVBORD, 1930-40-tal

Fanerat med björk. Dubbelsidigt. En dörr med bakomliggande hyllplan samt lådor. Två lådor. På andra sidan en dörr samt bokhylledel. Längd 115 cm, bredd 65 cm, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Nyckel finns.

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79