Fanerat med björk. Dubbelsidigt. En dörr med bakomliggande hyllplan samt lådor. Två lådor. På andra sidan en dörr samt bokhylledel. Längd 115 cm, bredd 65 cm, höjd 76 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.