Möbler Bord
1243373
SERVERINGSVAGN, funkis, 1930-40-tal
Serveringsvagn, funkis, 1930-40-tal.

Stomme av björk samt kromad metall. På hjul. Löstagbar bricka. Längd 71 cm, bredd 45 cm, höjd 62 cm.

Slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

17 timmar 3 minuter
950
91
102
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
27 jun 18:00
950 SEK
26 jun 9:27
300 SEK