Design Möbler
1243491
FÅTÖLJ, 1950-tal.
FÅtÖlj, 1950-tal.
FÅtÖlj, 1950-tal.
FÅtÖlj, 1950-tal.
FÅtÖlj, 1950-tal.
FÅtÖlj, 1950-tal.

Fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar. Lackade ben. Bredd 73 cm. Sitthöjd ca 39 cm. Total höjd 74 cm.

Ställvis slitage. Fläckar.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H4

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 1 timme
Inga bud
0
0
0
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)