Möbler Bord
1243556
KONSOLBORD, 1700-talets andra häft, rokoko.
Konsolbord, 1700-talets andra häft, rokoko.

Förgyllt och bronserat. Skiva med kolmårdsmarmor bemålning. L 90 b 48 H 83 cm.

senare bemålning, slitage, troligen senare skiva, renoverat, kompletterat.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 000
1 164
1 379
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 aug 18:01
12 000 SEK
5 aug 18:01
10 000 SEK
5 aug 17:43
5 000 SEK
4 aug 10:35
2 500 SEK
1 aug 10:40
1 100 SEK