Konst Grafik
1243753
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, färglitografi, signerad 4788/5000.

MADELEINE PYK, färglitografi, signerad 4788/5000.

"Restaurant La Campanette". P. 56 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
4 200
408
485
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
4 aug 15:44
4 200 SEK
10
4 aug 15:44
4 100 SEK
9
4 aug 15:43
3 900 SEK
10
4 aug 15:42
3 700 SEK
9
4 aug 15:42
3 600 SEK