Konst Grafik
1243757
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, färglitografi, signerad 4891/5000.

MADELEINE PYK, färglitografi, signerad 4891/5000.

Vid bordet. P. 56 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T28
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 200
310
368
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 aug 15:39
3 200 SEK
4 aug 15:39
3 001 SEK
4 aug 15:38
3 000 SEK
4 aug 15:35
2 800 SEK
4 aug 15:34
2 600 SEK