Konst Grafik
1243948
John Bauer
(Sverige, 1882-1918)
John bauer, litografi, signerad i plåten.

JOHN BAUER, litografi, signerad i plåten.

"Två friare". P. 10 x 9 cm. Ur "Troll", 1915.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
3 200
306
343
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
1 jul 10:45
3 200 SEK
1 jul 10:41
3 100 SEK
1 jul 8:04
2 900 SEK
26 jun 11:48
2 700 SEK
25 jun 22:13
2 500 SEK