Konst Grafik
1244004
Erik Olson
(Sverige, 1901-1986)
Erik olson, färglitografi, numrerad 13/310 samt signerad 1973.

ERIK OLSON, färglitografi, numrerad 13/310 samt signerad 1973

Bildstrl 47,5x71,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 aug 16:09
1 800 SEK
31 jul 23:05
1 512 SEK
30 jul 19:02
1 000 SEK
28 jul 11:57
400 SEK
27 jul 17:48
300 SEK