Fanerade med ask. Bredd 35,5-70 cm, djup 34 cm, höjd 100 cm. Skiva längd 177 cm, djup 37 cm.
Smärre slitage. Ställvis blekt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10