CÉLINE, väska "Edge".
Svart, grått, samt orange läder med silverfärgade detaljer. Märkt "CELINE PARIS". En ficka på baksidan. Fodrad med svart läder, invändigt fyra fack, tre mindre varav ett med dragkedja. Ca 32 x 24 x 18 cm.
Smärre bruksslitage. Smärre repor.