Möbler Bord
1244395
SKRIVBORD 1800-talets andra hälft
Skrivbord 1800-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt, delvis klädd skiva, sarg med låda, svarvade ben, längd 100, bredd 66, höjd 80 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Senare klädsel.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK