1244638
Gucci
(Italien, Född 1921)
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.

GUCCI, väska.

Väska i svart monogramcanvas med skinndetaljer. Spännen av metall. Tygfodrad. Ett ytterfack. Innerfack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad. Ca 28 x 25 x 13 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
253
300
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
3 aug 14:58
2 600 SEK
3 aug 14:55
2 400 SEK
3 aug 11:54
2 200 SEK
3 aug 11:10
2 000 SEK
2 aug 16:56
1 900 SEK