Silver Bägare & Skålar
1244690
VINKANNA, silver, finska kontrollstämplar, Helsingfors 1977.
Vinkanna, silver, finska kontrollstämplar, helsingfors 1977.

Höjd 28 cm inkl propp. Vikt 349 g.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V4
Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 18 timmar
260
2 719
292
Utropspris
400 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 280 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
27 jun 18:23
260 EUR
27 jun 18:23
250 EUR
27 jun 17:03
200 EUR
26 jun 17:06
170 EUR