Konst Grafik
1244947
Romero Britto
(Brasilien, Född 1963)
Romero britto, serigrafi, 1984. signerad med blyerts och numrerad 229/300.

ROMERO BRITTO, serigrafi, 1984. signerad med blyerts och numrerad 229/300.

Ur "The Tennis Suite". 50 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T218
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK