1244961
Billy Copley
(USA, Född 1946)
Billy copley, blandteknik på papper, 1992, signerad a tergo.

BILLY COPLEY, blandteknik på papper, 1992, signerad a tergo.

"Untitled". 76 x 99 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T37
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
146
172
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
2 aug 16:29
1 500 SEK
31 jul 23:07
1 001 SEK
30 jul 11:35
500 SEK