Konst Grafik
1244978
Peter Dahl
(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, 1988, signerad pt.

PETER DAHL, färglitografi, 1988, signerad PT.

Vid baren. Bladstorlek 68 x 54 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 aug 17:59
2 200 SEK
7 aug 17:58
2 000 SEK
7 aug 17:58
1 900 SEK
2 aug 20:05
1 800 SEK