JOEL SHAPIRO, träsnitt, 1987, signerad med blyerts och numrerad AP IX/XII
"Untitled". Bladstorlek 37 x 55 cm.
Ej examinerad ur ram. Hela bladet synligt. Monteringen har gått igenom bladet och är synligt längs kanterna.