1245236
Chanel
(Frankrike, Född 1910)
Chanel, "full flap bag", vÄska.

CHANEL, "Full Flap Bag", VÄSKA

Axelremsväska i svart läder. Fodrad i burgundifärgat läder. Axelrem i guldfärgad metall med flätat läder, CC trycklås. Två innerfickor, en med dragkedja. Märkt "CHANEL", "MADE IN FRANCE". Numrerad. Dustbag.
Bredd 24 cm, höjd 15 cm, djup 5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken vid trycklåset.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V7

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 450
15 179
1 629
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (10 bud)
9
27 jun 10:08
1 450 EUR
8
26 jun 12:44
1 400 EUR
26 jun 6:34
1 300 EUR
25 jun 17:11
1 200 EUR
25 jun 8:46
1 000 EUR