Diverse Övrigt
1245237
VASER, ett par, empirestil, 1800-tal.
Vaser, ett par, empirestil, 1800-tal.

Förgylld brons och porfyrimiterat glas. Höjd 32 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C1
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

18 timmar 19 minuter
3 700
354
397
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (17 bud)
9
2 jul 19:43
3 700 SEK
10
2 jul 19:43
3 500 SEK
9
2 jul 18:29
2 800 SEK
1 jul 0:14
2 600 SEK
8
1 jul 0:14
2 500 SEK