MAURICE UTRILLO, litografi. Signerad och numrerad 36/100.
Notre-Dame De Paris From Maitres Et Petits Maitres D'aujourd'hui. 17 x 22,5 cm.
Missfärgad efter tidigare passepartout. Blekt.
Fabris 4a.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK