Möbler Bord
1245449
PELARBORD, 1800-talets slut.
Pelarbord, 1800-talets slut.
Pelarbord, 1800-talets slut.
Pelarbord, 1800-talets slut.
Pelarbord, 1800-talets slut.
Pelarbord, 1800-talets slut.

Bronserat och målat bord med pastellagedekor. Rund skiva. Diameter 45, höjd 75 cm.

Skador. Senare bronsering.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H148

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
165
195
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
4 aug 18:49
1 700 SEK
4 aug 16:58
1 505 SEK
4 aug 6:27
1 200 SEK
3 aug 15:59
800 SEK
2 aug 13:12
666 SEK