Konst Grafik
1245505
Joan Miró
(Spanien, 1893-1983)
Joan mirÓ, färglitografi, signerad i trycket, ur sculpture, 1974.

JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad i trycket, ur Sculpture, 1974.

"Sculpture". Utgiven av Maeght, Paris. Bildstorlek 26,5 x 55 cm.

Sedvanligt mittveck. Ej examinerad ur ram.

Morulot 948.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK