Konst Grafik
1245513
Romero Britto
(Brasilien, Född 1963)
Romero britto, silkscreen, signerad med blyerts och numrerad hc.

ROMERO BRITTO, silkscreen, signerad med blyerts och numrerad HC.

Utan titel. Bildyta 90 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Slutpris
4 400
427
505
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
1 aug 9:53
4 400 SEK
1 aug 9:53
4 200 SEK
30 jul 20:50
4 000 SEK
29 jul 12:27
3 500 SEK
29 jul 11:12
3 200 SEK